Festival kapsamında gösterilecek filmlerde elektronik altyazı sisteminde çıkabilecek herhangi bir arızada, önce arıza giderilmeye çalışılacak, arızanın giderilememesi halinde film orijinal dilinde gösterilecektir. In case of malfunction of the digital subtitling system, the failure will be repaired. If however for any reason the attempt fails, the films will be screened in their original languages. Elde olmayan nedenlerden dolayı programda değişiklikler yapılabilir. Bu değişiklikler festival web sitesinde ve sinema salonlarındaki panolarda duyurulacaktır. The scheduled program is subject to change. Any change in the program will be announced on the festival website and on the boards in the festival theaters. Film gösterimlerinde ara verilmeyecek, film başladıktan sonra salonlara izleyici alınmayacaktır. There will be no intermission during the screenings and entrance to the theaters will not be admitted after the screening begins. Engelsiz filmler ve çocuk filmleri dışındaki filmler orijinal dillerinde Türkçe ve İngilizce altyazılı olarak gösterilecektir.

All film screenings will include English and Turkish subtitles, except Accessible Films and Little Apricots. Kısa film paket içerikleri için lütfen festival çizelgesi notlarına, festival kataloguna ve festival web sitene bakınız. Please vide the festival schedule, catalogue and festival website for more details on the short film selection. Festival kapsamında film gösterimleri de dahil olmak üzere katıldığınız tüm etkinlerde fotoğraf ya da video kaydı alınacağını ve bu görüntülerin festival medya çalışmalarında kullanılabileceğini kabul etmiş bulunuyorsunuz. By attending any festival event, including film screenings, please understand that you agree to any photographs or recorded footage of your person being released and/or broadcast.

SİNEMALAR / VENUES
AVȘAR SİNEMALARI SALON
İnönü Caddesi No:192
Malatya Park AVM Kat:2 No:139 Tel: (0422) 212 83 85

DOUBLE TREE by HILTON
İnönü Mahallesi, İnönü Cd. No:174 (0422) 377 70 00

YEȘİL SİNEMALARI SALON
Mücelli Cad. No:5 Tel: (0422) 321 12 22

SANAT SOKAĞI SANAT MERKEZİ
BELEDİYE BİNASI YANI İNÖNÜ
Mahallesi, İnönü Cd., 44070 Malatya Merkez/Malatya

Festival Merkezi
İnönü Mahallesi İnönü Caddesi No:197/3
(Kongre Merkezi yanı tarihi kerpiç evler No: 3) 44070 Malatya / Türkiye
Tel: +90 (422) 377 86 99 – Gsm: +90 (549) 570 44 49 E-mail: info@malatyafilmfest.org.tr
malatyafilmfest.org.tr  – www.facebook.com/malatyafilmfestivali – twitter.com/malatyafilmfest www.instagram.com/malatyafilmfest