Ulusal Kısa Film Panorama
National Short Film Panorama, 91.24’
Aya / Palm, Saif Hamad, Türkiye, 2017, 15.00’
İlmek / Stitch, Süheyla Arıkan, Türkiye, 2018, 13.48’
İstasyon / The Station, Serdar Çotuk, Türkiye, 2017, 04.50’
Karton Kutu / The Box, Merve Çirişoğlu Çotur, Türkiye, 2017, 06.48’
Kutlama / Celebration, Elif Sözen, Türkiye, 2018, 08.44’
Misafir / The Guest, Orhan Dede, Türkiye, 2017, 12.50’
Mutluluk / Joy, Oktay Alkan, Türkiye, 2018, 10.50’
Naftalin / Naphthalene, Muhammed Furkan Daşbilek, Türkiye, 2018, 20.30’

Uluslararası Kısa Film Panorama
International Short Film Panorama, 71,26’
Doğum Sancısı /Labor, Cecillia Albertini, İtalya/USA, 2018, 13’
Hayvan /Animal /Heyvan, Bahram Ark, İran, 2017, 15’
Karanlık Gece / Dark Night, İvan Plechev, Rusya, 2018, 8’
Melodi / Melodi, Michael Kam, Singapur, 2018, 12’
Uzay Dağı / Space Mountain, Victor Nores, İspanya, 2018, 14.26’
Yol /A Road, Kalvira Akchalova, Kırgızistan, 2018, 9’

Ulusal Kısa Film Yarışma
National Short Film Competition, 135,04’
Kimse Elimi Tutmasın / Shall no one hold my hand, Cenk Ertürk, Türkiye, 2018, 15.00’
Her Şey Yolunda / The Conversation, Metehan Şereflioğlu, Türkiye, 2018, 15.00’
İlkbahar, Yaz, Sonbahar, Kış… ve İlkbahar / Spring, Summer, Autumn, Winter… And Spring, Hamza Uysal, Türkiye, 2018, 07.04’
Sen Adam Mısın / Are you a man, Alihan Erbaş/Harun Köybaşı, Türkiye, 2018, 15.00’
Balık Kraker / Fish Cracker, Yiğit Evgar, Türkiye, 2018, 12.45’
Görüşme / The Conversation, Vehbi Bozdağ, Türkiye, 2018, 13.00’
Sonsuz / Ad Infinitium, Murat Çetinkaya, Türkiye, 2018, 13.00’
Pantolon / Trousers, Tahsin Özmen, Türkiye, 2018, 14.55’
Hikâye / Storyteller, Anıl Güldoğan, Türkiye, 2018, 15.00’
Boşluk / Void, Elif Eda, Türkiye, 2018, 15.00’

Uluslararası Kısa Yarışma
International Short Film Competition, 60,49’
Katil/Sallakh, Rasoul Iranzad Aghamırlu, İran, 2018, 06.56’
Kırmızı Kadife/Red Velvet, Mahmoud Samir – Youssef Mahmoud, Mısır, 2018, 15.00’
Kısa /Short,Ruslan Aghazadeh, Azerbaycan, 2018, 12.48’
Öğretmen/The Teacher, Maxim Elagin, Rusya, 2018, 14.45’
Zacarias/Zacarias,Violeta Trincado, İspanya, 2018, 12.00’

Filistin Kısa Film Seçkisi
Palestinian Short Film Selection, 64.72’
Kağıttan Gemi/Paper Boat, Mahoud Abu Ghalwa, Filistin, 2016, 14.19’
Güvercinler/The Living of The Pigeons, Baha Abu Shanab, Filistin, 2015, 16.11’
Kahvedanlık/Coffee Pot, Thaer Al Azeh, Filistin, 2018, 09.24’
Süleyman Kayası/Solomon’s Stone, Ramzi Maqdisi, Filistin-İspanya, 2015, 25.18’