Festival Yönetmeni / Festival Director
Suat KÖÇER

Yardımcı Direktör / Co-Director
Dilek KARATAŞ

Program Direktörü / Program Director
Alin TAŞÇIYAN

Genel Koordinatör / General Coordinator
Mustafa GÜRBÜZ

Uluslararası Program Koordinatörü / International Program Coordinator
Belkıs BAYRAK

Ulusal Program Koordinatörü / National Program Coordinator
Merve GENÇ KURŞUN

Kısa Film Program Koordinatörü / Short Film Program Coordinator
Ahmet TOKLU

Genel Koordinatör yardımcısı / Assistant Coordinator
Ünal E. GÜZEL

Koordinatör Yardımcısı / Assistant Coordinator
Kerime Nur EJDEROĞLU

Kısa Film Koordinatör Yardımcısı / Short Film Program Assistant
Hüsamettin İSTENCİ

Malatya Film Platformu/  Malatya Film Platform

Direktör/ Director
Sermin ÇAKMAK AFŞİN

Direktör Yardımcısı / Assistant Director
Halil AFŞİN

Ulusal Etkinlikler Sorumlusu / National Events Coordinator
Rüya ALKILIÇ

Uluslararası Etkinlikler Sorumlusu / International Events Coordinator
Zerrin ÇAKMAK

Asistan / Assistant
Behiç Eren KARATAŞ

Festival Afişleri / Festival Posters

Afiş Tasarımları / Festival Poster Designs
Eren ERDEM

Festival Tanıtım Filmi/ Festival Teaser
Hakan YILMAZ
Kemal ERKOL

Ofis Yönetim / Office Manager
Recep MERAL

Basın ve Medya İlişkileri / Press and Public Relations

Ulusal Basın Direktörü / National Press Director
Batuhan ZÜMRÜT

Ulusal Basın Koordinatörü / National Press Coordinator
Berk ŞENÖZ

Ulusal Basın İlişkileri / National Press Relation
ZB İletişim

Yabancı Basın İlişkileri / International Press Relations
Melis ZARARSIZ

Konuk Ağırlama / Hospitality

Konuk Ağırlama Koordinatörü / Hospitality Coordinator
Eda KURÇ

Konuk Ağırlama Organizasyon / Guest Coordinator
Okan Yalçınkaya

Web Sitesi / Web Site

Sosyal Medya ve Web sitesi içerik editörü /  Web Editor and Social Media Adviser
Orçun GÜNEBAKAN

Sosyal Medya Ekibi / Social Media Team

Sosyal Medya Koordinatörü / Social Media Coordinator
Umut SARIKAYA

İletişim Danışmanı / Communication Consultant
Mithat KARAKOLCU

Sosyal Medya Danışmanı / Social Media Advisor
Talha TUNCER

Sosyal Medya Danışmanı / Social Media Advisor
Emin GÜVEN

Açılış ve Kapanış Koordinatörü / Ceremony Coordinator
Bahar AKINCI

Sponsorluk / Sponsorship

Sponsorluk ve Marka İletişimi / Sponsorship and Branding
Ahu DAYIOĞLU

Web Master
İsmail GÜLÜM

Yazı İşleri / Editorial Office
Nahide AKKUŞ

Etkinlikler / Events

Festival Geldi” Program Koordinatörü / “Festival is Here” Program Coordinatior
Bekir ÇILGIN

“Köye Bir Film Gelir” Etkinlik Koordinatörü / Rural Film Screenings Coordinator
Fatih ÇUBUK

Altyazı ve Festival Yayınları- Çeviriler / Subtitles and Festival Publications Translation
AtonicProject.org

Altyazı ve Çeviri Koordinasyonu / Translation Coordination
Murat Yıldırım

Katalog ve Festival Yayınları / Catalogue and Festival Publications

Grafik Tasarım ve Uygulamaları / Design and Graphic Applications
Berkay Yahya BOSTAN

Katalog Editörleri / Catalogue Editors
Murat Yıldırım
Günseli Birol

Katalog ve Websitesi Çeviri / Catalogue and Website Translation
Günseli Birol

Teknik Kitap Çeviri / Master Shots Translation
Şebnem Vitrinel

Teknik Kitap Editörü / Master Shots Editor
Hülya Demirden

Altyazı Çevirmenleri / Subtitle Translators
Günseli Birol
Yusuf Bahar
Didem Çoban
Hülya Demirden
Şebnem Vitrinel
İdil Özsoy

Festival Teknik, Gösterim ve Altyazı Uygulama / Festival Technic, Screening and Electronic Subtitling
SİNESTEZİ FİLM YAPIM

Teknik Koordinatör / Technical Coordinator
Kayhan URUK

Gösterim ve Altyazı Uygulama Sorumlusu / Head of Screening and Electronic Subtitling
Uğurcan URUK

Teknik Ekip Koordinasyon / Technical Team Coordination
Şiran AKGÜR

Görsel İçerik ve Kurgu Sorumlusu / Visual Content and Editing Manager
Ayhan URUK

Arşiv Fotoğrafları ve Videoları Sorumlusu / Head of Archive Photos and Videos
Kasım ÇALIŞKAN

Gösterim Ekibi / Screening Team
Taner Olcay KELEŞ
Ömür Murat URUK
Hüsamettin ŞAHİN

Ebru KOZAK
Gazi KARAKAYA

Elektronik Altyazı Ekibi / Electronic Subtitling Team
Burak Cem URUK
Miraç UYGUN
Dilan POLAT
Kemal Onur YAZICI
Aydan ŞAHİNER

Festival Kameramanları / Festival Camera Operators
Erdi KAFA
Gökhan ARDA
İdris YILDIZ

Festival Fotoğrafçıları / Festival Photographers
Ufuk TEMİZ
Mehtap DOĞAN
Sertaç Erdi AYDIN

Video ve Fotoğraf Editörleri / Editors
Fırat GÜNDOĞDU
Aykan HURMA

Teknik Asistanlar / Technical  Assistants
Erdem SEVEN
Uğur ZEHİR
Berk TUNCER
Şükran ÖZMEN
Ferhat YİYİT
Ebru ALTINTAS
Aydan SAYGIN